Inovujte na TOP

O nás

Vitajte na stránke projektu zoja.sk - vašej novej sociálnej siete pre komunity a ľudí. Naša aplikácia bola vytvorená so zámerom spájať ľudí, rodiny, priateľov a podniky vo svete online.

Pozadie projektu zoja.sk:

Nápad na vytvorenie projektu zoja.sk vznikol z potreby jednoduchej a nenáročnej sociálnej aplikácie, ktorá by ponúkla užívateľom bezproblémový zážitok bez neustáleho bombardovania reklamami. Taktiež sme chceli eliminovať rušivé nevyžiadané návrhy a príspevky, ktoré užívateľov nezaujímajú, a zabezpečiť priestor pre konštruktívnu komunikáciu. S narastajúcim množstvom deštruktívnych príspevkov a problémovými možnosťami reklamy sme cítili potrebu ponúknuť niečo čisté, jednoduché a špecificky prispôsobené pre našu slovenskú komunitu.

Čo nájdete na zoja.sk:

  • Bezplatná služba: Vstup na zoja.sk je úplne zadarmo, čím umožňujeme užívateľom využiť všetky dostupné funkcie bez poplatkov.
  • Jednoduché rozhranie: Naša aplikácia sa vyznačuje jednoduchým a intuitívnym rozhraním, ktoré si rýchlo osvojíte a používanie vám pôjde od ruky.
  • Súkromie pod kontrolou: Na zoja.sk máte plnú kontrolu nad tým, kto môže vidieť vaše dáta a príspevky. Kedykoľvek môžete nastaviť úrovne zdieľania podľa vašich preferencií.
  • Rozmanité možnosti: Naša platforma vám umožňuje vytvárať príspevky a zdieľať ich v rámci vašej komunity. Okrem toho môžete vytvárať stránky, ponuky, pracovné príležitosti a dokonca aj skupiny, či už verejné alebo neverejné.
  • Bazár a udalosti: Vstavaný bazár vám umožňuje predávať a nakupovať produkty. Okrem toho môžete vytvárať a sledovať rôzne udalosti a podujatia.
  • Blogovanie a komunikácia: Máte možnosť písať blogy, čítať príspevky vašich priateľov a aktívne komunikovať s nimi.
  • Zviditeľnenie príspevkov: Pre platený profil je možné zviditeľniť vaše príspevky, predaje z bazáru, stránky a ďalšie v rámci celej komunity zoja.sk, čo vám pomáha dosiahnuť väčší dosah.
  • Dôvernosť údajov: Vaše osobné údaje sú u nás v bezpečí. Dáta nezdieľame s tretími stranami a naše servery sa nachádzajú v rámci EÚ.
  • Jednoduché zrušenie účtu: V prípade potreby môžete svoj užívateľský účet zrušiť jednoduchým spôsobom.

Veríme, že projekt zoja.sk vám poskytne príjemné užívateľské skúsenosti a že sa stanete spokojnými členmi našej komunity. Zaregistrujte sa ešte dnes, vyskúšajte naše funkcie a povedzte nám, čo sa vám páči a kde vidíte priestor na zlepšenie. Postupne budeme pridávať návody a informácie na našej webovej stránke web.zoja.sk, aby sme vám pomohli čo najlepšie využiť všetky možnosti, ktoré zoja.sk ponúka.