Objavte tajomstvo úľavy a relaxácie s Lenkou Hajtašovou - Vašou špecialistkou na terapie pre ženy a bábätká. Lenka Hajtašová je odborníčkou v oblasti masáží a terapií, s početnými službami špeciálne navrhnutými pre ženy, matky na materskej dovolenke a dojčatá. Masážam sa venuje od roku 2005, ako masérka. Jej hlavným zameraním sú masáže pre ženy, tehotné matky, masáže dojčiat, predpôrodná príprava - manipulácia s dieťatkom, ako aj výuka masáží mamičiek ešte pred narodením dieťatka, ktoré sa mamička učí ešte len na bábike.

Pripojte sa k tisícom spokojných mamičiek: Skúste jedinečné masáže a terapie od Lenky Hajtašovej v Stupave

masaze dojcat stupavaMasáže pre dojčatá sa učia mamičky tak, že sa samé dotýkajú bábätka.


Ponúka aj relaxačné masáže celého tela, klasické masáže podľa individuálnych potrieb klienta, masáže lávovými kameňmi, lymfodrenáž celého tela a medovú detoxikačnú masáž.

Lenka je tiež odborníčkou na kinesiológiu a reflexnú terapiu nôh. Ponúka tiež terapie ACCESS BARS®, vrátane Access Facelift ktoré si môžete zakúpiť u nás v eshope.

V oblasti alternatívnej medicíny sa zaoberá kraniosakrálnou terapiou, čistením a harmonizáciou čakier, Reiki terapiou a reflexnou terapiou nôh. Jej práca sa zameriava na celkový dobrodružný stav klienta, ktorý zahŕňa nielen fyzické telo, ale aj dušu..."Kráčam už dlho na ceste osobného rozvoja...no stále mám pocit, že my ešte chýba kúsok do skladačky a terapie a masáže sú pre mňa celok, ktorý sa ťažko oddelí

Jedným z jedinečných prvkov jej služieb je možnosť prísť na masáž aj s dieťaťom alebo s kočíkom. Matky na materskej dovolenke tak môžu využívať čas, kedy ich dieťa spí alebo sa hraje v špeciálne pripravenom kútiku.

Lenka Hajtašová sa vyznačuje schopnosťou porozumieť potrebám svojich klientov a poskytuje im nielen relaxáciu a úľavu masazeod bolesti, ale aj celkovú harmonizáciu tela a duše. Ak máte túžbu po kvalitnej masáži alebo terapii, Lenka je ideálnou voľbou pre všetky ženy, ktoré sa chcú rozmaznávať. Samozrejme aj partneri sú vítaní.

www.masazedojciat.eu

Čo Lenka prezradila o sebe:

Milujem prijemné stretnutia a cestovanie. Vďaka mojej práci som mala príležitosť precestovať polovicu sveta.

Dvadsať rokov som bola členkou prvého country súboru na Slovensku, Bzc&DT. Okrem westernu nás zaujímali aj historické tance, konkrétne talianska renesancia. Bol to priestor, kde som sa mohla realizovať nielen kostýmovým návrhom, ale aj tanečne.

Hudba a tanec všetkých druhov sú mojim životným elixírom - dodávajú mi energiu do ďalšej tvorby, bytia žitia s mojou rodinou.