Dovolenka na Slovensku
Dovolenka na Slovensku

Dovolenka na Slovensku

@dovolenkanaslovensku

Chata pod horou sa nachádza pod lesom v tichom prostredí Belušských Slatín v katastri obce Beluša.Hosťom ponúka dokonalý relax a maximálne súkromie.Je kompletne oplotená. Chata sa ponúka len v období od apríla do novembra.Celková kapacita chaty je 6 lôžok v troch 2-lôžkových spálňach, z toho jedna s manželskou posteľou a balkónom.K dispozícii je Vám tu spoločenská miestnosť s krbom, televízorom a kompletne zariadená kuchyňa.

https://www.ubytkozaskveleceny.....sk/sk/chata-pod-hor
#chatapodhorou #chata #mojtin

image
image
image
image
+13

Apartmánový dom Mojtín sa nachádza v krásnom horskom prostredí v dedinke Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.Pobyt u nás si vychutná každý, ale predovšetkým tí, ktorí obľubujú turistiku, lyžovanie, cykloturistiku, hubárčenie, zber lesných plodov a pokojné prostredie.Dom prenajímame jednej skupinke hostí. K dispozícii u nás Vám je: - v letnej sezóne vonkajší bazén s prekrásnym výhľadom na okolitú prírodu; - kryté posedenie s krbom pre 18 osôb; - veľká záhrada s rozlohou 600 m2 (kompletne oplotená), - stolný futbal..
https://www.ubytkozaskveleceny.sk/sk/chata-mojtin
#mojtin #apartmán #ubytovanie

image
image
image
image
+12

Ubytovanie v súkromí, v blízkosti tých najkrajších miest Vysokých Tatier a mnohých atrakcií Vám ponúka práve náš Privát Krasuľa. Nachádza sa v obci Stará Lesná, v okrese Kežmarok. Zo Starej Lesnej sa môžete vydať do Tatranskej Lomnice, kde sa vyveziete lanovkou až na majestátny Lomnický štít. Adrenalínovú zábavu si vychutnáte počas jazdy na bobovej dráhe Tatrabob v Tatranskej Lomnici. V blízkosti privátu sa nachádza AquaFun Park vo Veľkej Lomnici.

https://www.ubytkozaskveleceny.....sk/sk/privat-krasul
#privat #tatranska_lomnica

image
image
image
image
+6

Našou vášňou je pohostenie, našou snahou je, aby ste sa u nás cítili dobre!Penzión Zlatý jeleň sa nachádza v lokalite Bankov v najkrajšej rekreačnej oblasti Košice, vzdialený od centra len 5-7 minút.Penzión Zlatý Jeleň ponúka vysokú kvalitu, za dostupné ceny.Nad mestom sa nachádzajúci kopec – Bankov – je denne vyhľadávaným výletným, vychádzkovým miestom pre Košičanov. Čerstvý vzduch a blízkosť lesa sú zárukou dobrého odpočinku!Estetický a komfortne zariadené izby sú v harmónii s prírodou.

Viac: https://www.ubytkozaskveleceny.....sk/sk/penzion-zlaty
#penzion #ubytovanie #kosice

image
image
image
image
+5

Ubytovanie "U Maka" na súkromí, sa nachádza v rodinnom dome v prekrásnom prostredí so záhradou s možnosťou opekania aj grilovania. K dispozícii je celý rodinný dom. Výhodou je poloha v blízkosti námestia, na začiatku obce Turecká, kde sa konajú rôzne podujatia, napr. Majstrovstvá vo varení a jedení bryndzových halušiek. Asi 300 m od domu sú lyžiarske vleky. Neďaleko od ubytovania sa nachádza krčma U Maka (asi 150m), autobusová zastávka.

Viac: https://www.ubytkozaskveleceny.....sk/sk/ubytovanie-u-

#turecka #chata #ubytovanie

image
image
image
image
+8